klepet razdor glup fåtölj wegner ek auktion Majstorstvo Gađenje čežnja
HANS J. WEGNER. Fåtölj CH 22 i ek, 1900-tal. | Fåtölj, Design, Inredning
Hans J. Wegner, Fåtölj, CH-27 - Lauritz.com
HANS J WEGNER fåtölj modell GE-290 - Stockholms Auktionsverk
HANS J WEGNER. Fåtöljer, 1 par, Carl Hansen & Son Danmark, 1950/60-tal, modell CH25. Möbler - Fåtöljer & Stolar - Auctionet
HANS J WEGNER, FÅTÖLJER, ETT PAR. Möbler - Fåtöljer & Stolar - Auctionet
Hans J. Wegner fåtölj - Stockholms Auktionsverk
Hans J Wegner, fåtölj, "CH-27", Carl Hansen & Son, Danmark. - Bukowskis
FÅTÖLJ H | Barnebys
HANS J WEGNER. fåtöljer, " CH 25 ", 1 par, Carl Hansen & son, Danmark, 1950-60-tal. Möbler - Fåtöljer & Stolar - Auctionet
HANS J WEGNER, fåtölj "GE-240"/"Cigarren", Danmark. - Bukowskis
Auktionstipset - Hans J Wegner. Fåtölj i ek, modell CH25
Hans J Wegner, soffa/fåtöljer. Getama, 1900-talets andra hälft. - Bukowskis
Hans J. Wegner fåtölj | Barnebys
HANS J WEGNER, fåtölj, "GE-240 / Cigarren", Getama. - Bukowskis
GE1936 / Venus Chair / by Hans J. Wegner - Fåtölj - Getama
Hans J Wegner, fåtölj, "GE-290", Getama, Danmark. - Bukowskis
Auktionstipset - Hans J. Wegner, Carl Hansen, fåtölj 'CH 25'
HANS J WEGNER Fåtölj, "CH-25", Carl Hansen & Son, Danmark, 1900-talets | Barnebys
451. Hans J. Wegner - Internationell kvalitetsauktion 9 - 12 juni 2015
Hans J Wegner, fåtöljer, ett par, "Bamse /Papa Bear", AP-stolen, Danmark, 1950-60-tal. - Bukowskis
Hans J Wegner, fåtölj, modell CH-25. - Bukowskis
HANS J WEGNER, fåtölj "The Buck Chair", "JH523" Johannes Hansen, Danmark, 1950-tal. - Bukowskis
FÅTÖLJ - HANS J WEGNER. - Modell CH25. Ek med flätad sits, papperssnöre. [...] | lot 312 | Beaux Arts & Design Moderne at Crafoord Auktioner | Auction.fr | English
HANS J WEGNER. Fåtölj, "CH-28", Hans J Wegner, Carl Hansen & Søn, Danmark, formgiver 1952. Möbler - Fåtöljer & Stolar - Auctionet