Müügile tulid Eesti meeste korvpallikoondise kodumängu piletid | Korvpalli  Eesti koondis | ERR
Müügile tulid Eesti meeste korvpallikoondise kodumängu piletid | Korvpalli Eesti koondis | ERR

Eesti koondise järgmine vastane alustas pärast alguse ehmatust võiduga |  Korvpall | ERR
Eesti koondise järgmine vastane alustas pärast alguse ehmatust võiduga | Korvpall | ERR

Eesti korvpallikoondis kaotas valiksarjas Iisraelile kümne punktiga | Korvpalli  Eesti koondis | ERR
Eesti korvpallikoondis kaotas valiksarjas Iisraelile kümne punktiga | Korvpalli Eesti koondis | ERR

Eesti korvpallikoondis keskendub peatama Iisraeli meeskonna rünnakuid -  Korvpall - Postimees Sport: Värsked spordiuudised Eestist ja välismaalt
Eesti korvpallikoondis keskendub peatama Iisraeli meeskonna rünnakuid - Korvpall - Postimees Sport: Värsked spordiuudised Eestist ja välismaalt

Valitsus tegi erandi ja lubab Eesti-Iisraeli korvpallilahingule rohkem  pealtvaatajaid - Korvpall - Postimees Sport: Värsked spordiuudised Eestist  ja välismaalt
Valitsus tegi erandi ja lubab Eesti-Iisraeli korvpallilahingule rohkem pealtvaatajaid - Korvpall - Postimees Sport: Värsked spordiuudised Eestist ja välismaalt

JÄRELVAADATAV JA BLOGI ⟩ Eesti korvpallikoondis kohtub MM-valiksarjas  Iisraeli, Saksamaa ja Poolaga - Korvpall - Postimees Sport: Värsked  spordiuudised Eestist ja välismaalt
JÄRELVAADATAV JA BLOGI ⟩ Eesti korvpallikoondis kohtub MM-valiksarjas Iisraeli, Saksamaa ja Poolaga - Korvpall - Postimees Sport: Värsked spordiuudised Eestist ja välismaalt

Uudised - Eesti rahvusmeeskonnal ei jätkunud Iisraeliga heideldes jõuvaru  lõpuni
Uudised - Eesti rahvusmeeskonnal ei jätkunud Iisraeliga heideldes jõuvaru lõpuni

SUPER! Eesti korvpallikoondis alistas võõrsil Iisraeli

Uudised - Eesti võitis Iisraeli vastu poolaja, kuid kaotas mängu

Maccabi Tel Aviv eKr

Uudised
Uudised

Eesti U-18 koondis lõpetas turniiri võiduga seni kõik vastased alistanud  Iisraeli üle | Korvpall | ERR
Eesti U-18 koondis lõpetas turniiri võiduga seni kõik vastased alistanud Iisraeli üle | Korvpall | ERR

Eesti korvpallikoondis loositi kokku Iisraeli, Suurbritannia ja Kreekaga | Korvpalli  Eesti koondis | ERR
Eesti korvpallikoondis loositi kokku Iisraeli, Suurbritannia ja Kreekaga | Korvpalli Eesti koondis | ERR

Iisrael aitas Eesti korvpallimeeskonna alagrupist edasi! - Delfi Sport

Selgus Eesti korvpallikoondise koosseis mänguks Poolaga | Korvpalli Eesti  koondis | ERR
Selgus Eesti korvpallikoondise koosseis mänguks Poolaga | Korvpalli Eesti koondis | ERR

HINDED ⟩ Eesti korvpallikoondis murdus tervikuna Iisraeli surve all, ent  leidus särav sähvataja - Koondised - Korvpall - Postimees Sport: Värsked  spordiuudised Eestist ja välismaalt
HINDED ⟩ Eesti korvpallikoondis murdus tervikuna Iisraeli surve all, ent leidus särav sähvataja - Koondised - Korvpall - Postimees Sport: Värsked spordiuudised Eestist ja välismaalt

Piletid sündmusele Eesti vs Iisrael | FIBA Basketball World Cup 2023  Qualifiers Tallinn, Paldiski mnt 104B pühapäev, 28. november 2021 19:00  Saku Suurhall
Piletid sündmusele Eesti vs Iisrael | FIBA Basketball World Cup 2023 Qualifiers Tallinn, Paldiski mnt 104B pühapäev, 28. november 2021 19:00 Saku Suurhall

Erkmaa Korvpallikool - 👇Jälgime mängu! Eesti U18 vanuseklassi noormeeste  rahvuskoondis mängib 3.-9. augustini Iisraelis, Tel Avivis toimuval FIBA  European Challenger turniiril. 🏀03.08.2021 Eesti vs Kreeka 83:85 – Roos  15p, 3l, 3rs, Kuuba
Erkmaa Korvpallikool - 👇Jälgime mängu! Eesti U18 vanuseklassi noormeeste rahvuskoondis mängib 3.-9. augustini Iisraelis, Tel Avivis toimuval FIBA European Challenger turniiril. 🏀03.08.2021 Eesti vs Kreeka 83:85 – Roos 15p, 3l, 3rs, Kuuba

Valitsus tegi erandi ja lubab Eesti-Iisraeli korvpallilahingule rohkem  pealtvaatajaid - Uudis.net
Valitsus tegi erandi ja lubab Eesti-Iisraeli korvpallilahingule rohkem pealtvaatajaid - Uudis.net

KOGU TÕDE MÄNGUST | Rünnakul tekkinud probleemid võtsid Eestilt Iisraeli  vastu võimaluse - Delfi Sport
KOGU TÕDE MÄNGUST | Rünnakul tekkinud probleemid võtsid Eestilt Iisraeli vastu võimaluse - Delfi Sport

OTSEBLOGI JA GALERII | Eesti korvpallikoondis kaotas Iisraeli vastu poolaja  kolme punktiga
OTSEBLOGI JA GALERII | Eesti korvpallikoondis kaotas Iisraeli vastu poolaja kolme punktiga

Iisraeli korvpallikoondis sai mänguks Eestiga juurde kaks meest Euroliigast  - Delfi Sport
Iisraeli korvpallikoondis sai mänguks Eestiga juurde kaks meest Euroliigast - Delfi Sport

Photopoint - Korvpalli MM 2019 kvalifikatsioon - Eesti VS Iisrael (25.  veebruaril 2018) | فیس‌بوک
Photopoint - Korvpalli MM 2019 kvalifikatsioon - Eesti VS Iisrael (25. veebruaril 2018) | فیس‌بوک

Uudised - Hea Eesti – Iisraeli mängu Saku Suurhallis vaatav korvpallisõber!

EESTI LOOTUS: Kaks põhjust, miks Iisraeli korvpalluritel oleks kasulik  Serbiat võita? - Delfi Sport
EESTI LOOTUS: Kaks põhjust, miks Iisraeli korvpalluritel oleks kasulik Serbiat võita? - Delfi Sport